www.interbuh.com.ua

Плани "Укрзалізниці" викликаються стурбованість серед українських брухтозаготівельників

  Українська асоціація вторинних металів спрямувала листа Степану Кубіву

  Наміри керівництва "Укрзалізниці" запровадити вільну "плаваючу" ціну на вантажні піввагони викликає стурбованість серед українських брухтозаготівельних компаній. Про це йдеться у зверненні Української асоціації вторинних металів, яке адресоване першому віце-прем'єру – міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву, передає "МінПром".

  В листі відзначається, що надання монополісту в сфері залізничних вантажоперевезень права самостійно визначати вартість послуги з надання піввагонів клієнтам неминуче призведе до підвищення цієї вартості і, як наслідок, до зростання витрат не лише власників вантажів, а й усіх учасників ринку.

  Крім того, як підкреслив директор УАВтормет Володимир Бублей, можливість топ-менеджерів УЗ довільно встановлювати вартість надання піввагонів створює корупційні ризики. У асоціації нагадали, що відповідно до ст. 20 закону України "Про Антимонопольний комітет України" проекти нормативно-правових актів та інших рішень, які можуть негативно вплинути на конкуренцію на ринку, мають отримувати дозвіл АМКУ.

  "Виходячи з викладеного, вважаємо, що прийняття зазначеного проекту наказу Міністерства інфраструктури України може значно погіршити становище основних учасників ринку вантажних перевезень", – наголошується у зверненні. Як вважають в Асоціації, проект наказу Мінінфраструктури підлягає ретельній оцінці регуляторного впливу, тож УАВтормет пропонує організувати обговорення даної ініціативи "Укрзалізниці" із залученням зацікавлених організацій, підприємств та їх об'єднань.

  Попередній матеріал
  Луценко: Апеляційний суд Києва арештував вертолітний майданчик Януковича
  Наступний матеріал
  Експерт: Половину із 42 млн грн, яких недоотримала залізниця, можна усунути протягом одного дня
  Теги: