galleryua.com

Підвищення тарифів УЗ збільшить собівартість продукції "Азовсталі" – гендиректор

  Загалом транспортна складова продукції комбінату становить близько 10-12%

  Заплановане "Укрзалізницею" підвищення залізничних тарифів на вантажоперевезення з 1 жовтня цього року майже на чверть (на 22,5%) призведе до значного зростання собівартості готової продукції металургійного комбінату "Азовсталь". Про таке повідомив гендиректор підприємства Енвер Цкітішвілі під час зустрічі міністра інфраструктури Володимира Омеляна з бізнесом в Американській торговельній палаті України.

  "У цілому, транспортна складова в структурі собівартості нашої готової продукції становить близько 10-12%, у залежності від сортаменту. Це обумовлено тим, що комбінат несе витрати не тільки на відвантаження прокату, а й на доставку сировини на підприємство", - зауважують в "Азовсталі".

  "Природно, таке значне підвищення залізничних тарифів призведе до суттєвого зростання собівартості готової металопродукції", - цитує Цкітішвілі Uaprom.

  Водночас, міністр інфраструктури Володимир Омелян мав інші дані. Зокрема, директор "Укрзалізниці" повідомив відомству, що транспортна складова в структурі собівартості прокату не перевищує 3%.

  Зауважимо, що представники металургійних комбінатів та підприємств не вперше наголошують: різке підвищення тарифів на вантажні перевезення УЗ негативно вплине на конкурентоспроможність української продукції на ринку, та й роботу цих підприємств загалом.

  Попередній матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ побували у школах окупованого Донецька: що побачили
  Наступний матеріал
  Сонце, спека, відпустка: завтра в Україну повертається літо
  Теги:

  Порошенко: "Азовсталь" – приклад успішної реалізації інвестиційного потенціалу України

  "Укрметалургпром": існує незначний прогрес у забезпеченні ГМК напіввагонами УЗ

  "Укрметалургпром" планує взяти участь у нараді Мінінфраструктури щодо Маріуполя