business.ua

Парубій назвав можливу дату прийняття Дербюджету-2017 у ВР

  Спікер парламенту також хоче провести обговорення Держбюджету з прем’єр-міністром, лідерами парламентських фракцій і представниками Федерації профспілок України

  Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що парламент може прийняти у другому читанні проекту державного бюджету України на 2017 рік 8 грудня. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

  "Голова парламенту висловив сподівання, що Верховна Рада "скоріш за все вийде на прийняття Бюджету 8 грудня", – йдеться в повідомленні.

  При цьому зазначається, що спікер виступив з ініціативою, аби напередодні ухвалення головного фінансового документа відбулося його обговорення спільно з прем'єр-міністром, лідерами парламентських фракцій і представниками Федерації профспілок України.

  Як повідомляв 5.ua, 4 листопада у "Народному фронті" запевнили, що не голосуватимуть за Держбюджет-2017 до прийняття закону про спецконфіскацію.

  Нагадаємо, наприкінці вересня Верховна Рада ухвалила бюджет до розгляду та 20 жовтня прийняла бюджет в першому читанні. Водночас парламентарії підготували і подали в уряд 1165 поправок до бюджету на загальну суму понад 960 млрд грн, однак більшість поправок були відхилені через незбалансованість витрат і доходів.

  Попередній матеріал
  Сьогодні Рада ЄС розгляне питання безвізу для України – джерело
  Наступний матеріал
  Герой України, який отримав значні пошкодження мозку в АТО, вирушив на лікування до США

  Гройсман: Держбюджет-2017 перебуває на фінальній стадії

  "Продовжуємо на 10 днів": Рада відклала розгляд держбюджету

  Гройсман про держбюджет-2017: "Віддамо все, що заробить країна, кожному громадянину"

  У Мінсоцполітики пояснили, чи розрахований держбюджет на підвищення мінімальної зарплати

  У вересні дефіцит держбюджету становив 20 млрд грн

  ВР ухвалила у першому читанні пропозиції профільного комітету до Держбюджету-2017