5.ua

Організація економічного співробітництва допоможе Україні створити службу фінансових розслідувань

  Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) надасть експертну допомогу в створенні єдиної служби фінансових розслідувань України.


  Про це йдеться в листі заступника голови центру податкової політики і адміністрування податків ОЕСР Грейс Перез-Наварро, адресованому міністерству доходів і зборів України, повідомила прес-служба міністерства.

  “ОЕСР готова надавати всебічну підтримку новоствореній службі фінансових розслідувань для її ефективної діяльності, зокрема, в побудові механізмів швидкого обміну оперативними даними і конфіденційною інформацією між Службою та іншими органами влади”, - цитує прес-служба Перез-Наварро.

  За її словами, ОЕСР готова також сприяти навчанню українських слідчо-оперативних співробітників, які працюють у сфері боротьби з фінансовими злочинами, шляхом забезпечення місць для учасників курсів у Міжнародній академії ОЕСР з розслідування податкових злочинів.

  Перез-Наварро також підкреслила, що ці заходи ОЕСР готова вжити, оскільки повністю підтримує стратегію українського уряду, спрямовану на боротьбу з усіма видами фінансових злочинів.

  “Створення єдиної служби, яка відповідатиме за розслідування всіх фінансових злочинів, є найважливішим кроком у цьому напрямі”, - зазначила Перез-Наварро.
  Попередній матеріал
  Спецпризначенці МВС під час бою захопили "міністра оборони ДНР"
  Наступний матеріал
  У Роджера Федерера вдруге народилися близнюки
  Теги:
  Loading...