5 канал

Одна з найбільших китайських компаній цікавиться приватизацією шахти "Нововолинська №10" – міністр

  Сьогодні Насалик підписав меморандум про співпрацю з головою правління китайської компанії CNBM International Corporation Цзиньсоном Чжаном

  Одна з найбільших китайських компаній цікавиться приватизацією шахти "Нововолинська №10". Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, передає "Интерфакс-Украина".

  Він зазначив, що сьогодні у нього відбулась зустріч із представниками цієї компанії. Насалик додав, що компанія цікавиться також будівництвом збагачувальної фабрики в західному регіоні України.

  При цьому міністр відмовився уточнювати назву компанії, вказавши лише, що вона "володіє до 10 млрд євро".

  В Міненерго також повідомили, що сьогодні Насалик підписав меморандум про співпрацю з головою правління китайської компанії CNBM International Corporation Цзиньсоном Чжаном.

  CNBM International Corporation - одна з найбільших державних корпорацій Китаю. Працює на ринку України близько п'яти років, зокрема, у сфері відновлюваної енергетики.

  Як зазначає "Интерфакс-Украина", згідно з проектом, шахта "Нововолинська №10" має виробляти 900 тис. тонн вугілля на рік калорійністю близько 4,36 кКал/кг. Запаси вугілля шахти оцінюються в 37 млн тонн, її експлуатація може тривати до 40 років.

  Попередній матеріал
  ЄС не визнає виборів до Держдуми РФ в анексованому Криму – заява
  Наступний матеріал
  У Підмосков’ї вбили лідера "Оплоту" Жиліна – ЗМІ

  Президент "Антонова" пояснив умови контракту з Китаєм

  Китайська компанія AICC не підтверджує передачу прав власності на українську "Мрію"

  Порошенко анонсував масштабну приватизацію

  Голова Фонду держмайна: Відтепер ми можемо знижувати ціни на приватизацію державних об'єктів