spfu.gov.ua

Одеський припортовий до кінця жовтня може поновити випуск продукції

Фахівці АТ "Одеський припортовий завод" завершили регламентні технічні роботи агрегатів карбаміду й аміаку з тим, щоб забезпечити найближчим часом випуск продукції

"Регламентний ремонт агрегатів карбаміду та аміаку фахівці завершили, проведено також планові роботи на магістральних газопроводах, які ведуть до підприємства. Як тільки розпочнуться поставки природного газу до засувки АТ "ОПЗ" – зможемо поновити випуск продукції", – зазначила керівник адміністративного відділу підприємства Валентина Бойко, повідомляє "Укрінформ".

За словами Бойко, поновлення поставок природного газу, що слугує сировиною для виробництва аміаку, очікують на підприємстві до кінця жовтня в рамках договору з компанією "Енергетичні ресурси України" (ERU).

"В умовах нестачі оборотних коштів, що склалися, сировину будемо отримувати за давальницькою схемою. Ціна за газ складе 7 тисяч 600 гривень за 1 тисячу кубометрів, включно з ПДВ. Тобто буде нижчою порівняно з тією, яку пропонує промисловим споживачам НАК "Нафтогаз України", – уточнила Бойко.

Водночас фахівці підприємства здійснюють передприватизаційну підготовку підприємства, додала керівник адміністративного відділу ОПЗ.

Як повідомлялося, Фонд держмайна України здійснює підготовчі роботи, аби навесні наступного року провести приватизацію припортового заводу. Уже проведено конкурс з відбору оцінювачів майна АТ "ОПЗ", намічено представити результати оцінки заводу в листопаді 2017 року.

Попередній матеріал
Вбивство Вороненкова: слідство відновило ланцюжок дій злочинців
Наступний матеріал
Президента ПАРЄ обиратимуть увечері – перший тур провалився
Loading...

Сморід та червоний пил: у Кривому Розі сотні людей вийшли на мітинг

Декомунізували радянський спадок: На Одещині таки демонтували пам'ятники Леніну й Калініну

"Лихо для тварин та птахів": На Одещині загорівся Національний природний парк

На Одещині затримали чоловіка, що стежив за військовою частиною ЗСУ

Недодекомунізоване село Кубей: чому на Одещині Леніну голову відірвали

Замах на вбивство чиновника в Одесі: нові деталі нападу