Новий механізм виплати субсидій від Мінфіну заблокував всі розрахунки – Мінрегіонбуд

  Відомство Зубка вимагає від Міністерства фінансів негайно відкоригувати новий механізм відшкодування пільг та субсидій підприємствам ЖКГ

  Новий механізм виплати субсидій, що був введений у дію наказом Міністерства фінансів України від 4 січня 2018 року, фактично заблокував розрахунки по всій Україні. Як наголосив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, негайного реагування потребує ситуація, яка наразі виникла з відшкодуванням підприємствам ЖКГ, ОСББ/ЖБК пільг та субсидій, наданих населенню на оплату житлово-комунальних послуг.

  Як передає прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, на нараді 26 січня Мінфіну було надане доручення відкоригувати і зробити сприйнятним для усіх учасників розрахунків (особливо – для підприємств життєзабезпечення, ОСББ/ЖБК) новий механізм відшкодування пільг та субсидій.

  Міністерство фінансів 4 січня затвердило новий механізм відшкодування пільг та субсидій підприємствам ЖКГ. У Мінрегіоні наголосили, що відповідні зміни відомство не погоджувало, а навпаки – подавало свої пропозиції для "недопущення побідного колапсу".

  Як повідомляв 5.UA, 5 січня Президент підписав закон "Про житлово-комунальні послуги".

  Попередній матеріал
  "Укроборонпром" запустив серійне виготовлення систем управління військами
  Наступний матеріал
  Посол Британії наголосила на важливості оновлення складу ЦВК