president.gov.ua

Німецькі підприємці почуваються в Україні "як удома" – Порошенко

Порошенко обговорив з німецькими бізнесменами інвестиції в Україну

Обсяг прямих німецьких інвестицій в українську економіку засвідчив різке зростання. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції в Берліні з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

"Перед цією зустріччю у мене відбулася зустріч із представниками німецьких компаній. Їх велика кількість, які працюють зараз в Україні. Мені було приємно почути їх оцінку суттєвого поліпшення інвестиційного клімату в Україні, задоволення тим, що різко зростає обсяг нашої співпраці, обсяг прямих німецьких інвестицій в українську економіку, німецький експорт та український імпорт, який, як сказала пані канцлер, має зростання майже 20%. І це суттєва компенсація тих позицій по санкціях від німецького бізнесу", – заявив Порошенко.

За його словами, німецькі підприємці почуваються в Україні "як удома".

Порошенко та Меркель зробили спільну заяву:

Глава держави наголосив, що Німеччина на сьогодні є одним із найбільших торговельних партнерів України.

"Ми маємо надати нового імпульсу низці проектів в економічній та інвестиційній сфері. Ми чекаємо німецьких інвесторів під час процесу приватизації, яка розгорнута цього року в Україні", – додав він.

Зауважимо, у рамках робочого візиту до Берліну Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками німецьких ділових кіл. Про це повідомляє прес-служба Президента.

"Петро Порошенко запросив німецькі компанії активніше інвестувати в Україну та відзначив потенціал розвитку і зміцнення українсько-німецької ділової співпраці", – йдеться у повідомленні. За словами Президента, надзвичайно важливим завданням, над яким працює українська влада, є створення умов для безпечного інвестування в Україну.

У ході зустрічі глава держави докладно поінформував про прогрес України на шляху реформ. Окремий акцент було зроблено на стабілізації макроекономічної ситуації в державі, прогресі в очищенні банківської системи та дерегуляції, важливих зусиллях у рамках реформування сфери енергетики, а також протидії корупції.

Він окремо наголосив на наявності твердої політичної волі для зміцнення двостороннього торговельного та інвестиційного співробітництва між Україною і Німеччиною. У зустрічі взяли участь представники провідних компаній банківської сфери, телекомунікаційної галузі, а також представники будівельних і агропромислових компаній.

Попередній матеріал
Порошенко сказав, які питання обговорить з Меркель на переговорах у Берліні
Наступний матеріал
Меркель – про реформи в Україні: "Незважаючи на непрості часи, Україна має економічне зростання"
Loading...
Візит Порошенка до Берліна: "гарячі теми" переговорів та заяви Меркель – сюжет

Візит Порошенка до Берліна: "гарячі теми" переговорів та заяви Меркель – сюжет

Порошенко сказав, які питання обговорить з Меркель на переговорах у Берліні

Порошенко сказав, які питання обговорить з Меркель на переговорах у Берліні

Проект "Північного потоку-2" несе для Європи низку комерційних ризиків – Порошенко

Проект "Північного потоку-2" несе для Європи низку комерційних ризиків – Порошенко