Фото topnews.ae

Німеччина може виділити Україні 45 млн євро допомоги

  Уряд Німеччини готовий виділити 45 млн євро для стабілізації економіки України.

  Про це повідомив статс-секретар Федерального міністерства з економічного співробітництва та розвитку ФРН Фрідріх Кітчельт під час зустрічі з першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолієм Максютою.

  Німецький урядовець нагадав, що загальний обсяг фінансування, який отримала Україна за весь період співпраці з Урядом Німеччини, складає 320 млн євро. Він зауважив, що Україна мала б активніше й ефективніше використовувати надані кошти, зазначивши, що наразі 70 млн євро фінансування залишаються не освоєними, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

  Окрім збільшення фінансування, Німеччина готова надати Україні широку експерту допомогу, зокрема в рамках створення консультаційного центру.
  Відмітимо, у 2013 році Німеччина за обсягами торгівлі з Україною посіла 3 місце серед країн світу після Росії та Китаю, і 1 місце серед країн Європи.

  За підсумками попереднього року, інвестиції з ФРН склали 6,3 млрд дол. (10,8% від загального обсягу) і посідають друге місце (після Кіпру) за обсягом. У 2013 р. інвестиції з ФРН збільшилися на 171 млн дол. Найбільше німецьких інвестиції у промисловість – 86% загального обсягу.

  Раніше міністр із питань економічної співпраці та розвитку Німеччини Ґерд Мюллер підтвердив, що Німеччина удвічі збільшує фінансову допомогу Україні. За його словами, частина виділених коштів піде на розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, частина – на освітні проекти.

  Попередній матеріал
  У Рівному не сприйняли точку зору МВС щодо смерті Олександра Музичка
  Наступний матеріал
  Напруженість на кордоні з Росією потроху спадає - МЗС