Обмін валют, обмінник
Обмін валют, обмінник https://newsnetwork.tv

Не лише в обмінниках: українці зможуть купити і продати валюту на пошті

  Водночас НБУ пом'якшує умови надання ліцензій на обмін валют для обмінників

  Уже невдовзі українці зможуть купувати та продавати валюту не лише у банках і пунктах обміну, а й в поштових відділеннях. Відповідна постанова регулятора набирає чинності 7 лютого цьогоріч, повідомляє прес-служба Національного банку України.

  Так, оператори поштового зв'язку зможуть отримати ліцензію НБУ на проведення валютних операцій у випадку, якщо матимуть щонайменше 50 структурних підрозділів на території від 50% областей України та в разі отримання не менш як 50% доходів від діяльності у сфері надання послуг поштового зв`язку.

  Ще одна умова від НБУ – дотримання вимог фінансового стану, структури власності, ділової репутації.

  Водночас Нацбанк пом'якшує умови надання ліцензій на обмін валют для небанківських фінустанов, вдвічі знизивши необхідний мінімальний розмір власного капіталу і скасувавши вимогу про наявність не менш як 5 структурних підрозділів з відповідністю приміщень вимогам НБУ.

  Починаючи від 7 лютого небанківські фінустанови (обмінники) та відділення пошти, що матимуть ліцензію, матимуть півроку перехідного періоду для приведення своєї діяльності у відповідність до нових вимог.

  Нагадаємо, 7 липня 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою закон про валюту, який лібералізує обіг валюти і вводить принцип "дозволено все, що не заборонено".

  Зауважимо також, що в Україні мають намір дозволити купівлю валюти онлайн. Еквівалент покупки становить 150 тис. грн на добу.

  Попередній матеріал
  Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2019
  Наступний матеріал
  Філарет розповів цікаву деталь про те, як відбувався Об'єднавчий собор