НБУ вперше дозволив самоліквідацію двом банкам

  Ринок залишають "Фінанс Банк" та "Інвестиційно-Трастовий Банк"

  Правління Нацбанку вперше дало згоду на ліквідацію ПАТ "Фінанс Банк" та ПАТ "Інвестиційно-Трастовий Банк" за ініціативою власників та відкликання їх ліцензій. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

  Як стало відомо, таке рішення акціонерів та власників банків спричинено бажанням змінити вид професійної діяльності.

  "Це цивілізований та відповідальний спосіб залишення банком ринку. При самоліквідації погашаються всі зобов'язання перед клієнтами, немає навантаження на Фонд гарантування вкладів фізосіб. Відповідно, і не псується репутація власників банку", – зазначила заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

  Як повідомляється, контролер банків був встановлений, проте він не захотів займатися банківською діяльністю та обрав шлях самоліквідації фінустанов. Загальний обсяг зобов'язань ПАТ "Фінанс Банк" та ПАТ "Інвестиційно-Трастовий Банк" перед юридичними та фізичними особами становить менше 11 млн грн.

  Нагадаємо, у грудні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав ліквідацію "Банку Велес" та банку "Контракт" на підставі рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банків.

  Попередній матеріал
  Пряма трансляція благодійного заходу в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю за участю Марини Порошенко (ЗАВЕРШЕНО)
  Наступний матеріал
  Петренко розповів, яку перевірку проходитимуть судді, що захочуть залишитися на своїх посадах

  Нацбанк ліквідує черговий банк

  Нацбанк вирішив ліквідувати "Фінанси та кредит"

  Нацбанк до 2020 року хоче зменшити кількість готівки в економіці