Facebook/Міністерство фінансів

НБУ розпочав примусове стягнення боргів з екс-власників "Приватбанку"

  Строк добровільної реструктуризації кредитів колишніх власників "Приватбанку" закінчився 1 липня

  Строк добровільної реструктуризації кредитів колишніх власників ПАТ "Приватбанк" закінчився 1 липня, тому Нацбанк почав процедуру примусового стягнення боргів. Про це йдеться в коментарі Національного банку України (НБУ) щодо статусу реструктуризації кредитного портфелю ПАТ "Приватбанк" колишніми власниками.

  "Строк добровільної реструктуризації кредитів колишніх власників ПАТ "Приватбанк" сплив 1 липня 2017 року. Зараз можна стверджувати, що колишні власники не виконали взяті на себе зобов’язання. Таким чином, зараз держава та ПАТ "Приватбанк" перейшли до юридичної процедури стягнення та реалізації відповідної юридичної стратегії, конкретні кроки якої наразі не можуть бути розголошені", – йдеться в коментарі НБУ.

  Зазначено, що банківська процедура буде подібною до звичайної процедури стягнення у разі прострочки боргів, тож йдеться більшою мірою про примусове стягнення.

  Окрім цього, відомо, що напередодні Міністерство фінансів оприлюднило інформацію щодо статусу реструктуризації кредитного портфелю Приватбанку колишніми власниками.

  Як повідомляв 5.UA, голова правління "Приватбанку" Олександр Шлапак найближчим часом планує завершити антикризову каденцію на посаді голови правління ПАТ КБ "Приватбанк".

  Як зазначили в Наглядовій раді банку, Шлапак продовжує керувати фінустановою, однак відповідна заява голови банку вже подана Наглядовій раді та може бути розглянута наступного засідання Наглядової ради банку наприкінці липня.

  Попередній матеріал
  Лобове зіткнення з мікроавтобусом на Львівщині:один загиблий, 10 постраждалих
  Наступний матеріал
  Фізик Стівен Гокінг заявив, що через Трампа Земля може перетворитися на Венеру

  Після кібератаки робота низки банків відновлюється, "Укргаз" та "Ощад" працюють обмежено – НБУ

  На декілька українських банків та підприємств була здійснена хакерська атака – НБУ

  Голова правління "Приватбанку" Шлапак подав у відставку

  Троє зловмисників на Харківщині обікрали банкомат

  Нацбанк передав на потреби учасників АТО базу відпочинку на Одещині

  У Нацбанку показали найгарніші пам'ятні монети 2016 року