http://ukrlentanews.com/

НБУ: Міжнародні резерви України досягли максимуму за останні 3 роки

За підсумками вересня резерви зросли на понад 600 мільйонів доларів

Станом на 1 жовтня міжнародні резерви України на 20% перевищують рівень початку поточного року. Так, за результатами вересня, вони збільшились на 602 млн доларів і досягли 18637,5 млн дол. США. Про це звітують у Національному банку України. 

Там кажуть, що нинішні резерви досягли максимуму з початку 2014 року.

"Збільшенню обсягів резервів протягом минулого місяця сприяли надходження на користь уряду від розміщення єврооблігацій у сумі 1318,1 млн дол. США", – повідомили у прес-службі НБУ.

Водночас, регулятор повідомив, що 165,6 млн дол. з міжнародних резервів спрямували на валютні інтервенції, які НБУ здійснював для згладжування надмірних коливань на міжбанківському валютному ринку. Зокрема, 69 млн дол. спрямували на продаж валюти через інтервенції у формі запиту найкращого курсу.

"Також 521,4 млн дол. США було спрямовано з резервів на платежі уряду з обслуговування та погашення державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті. З них 505,4 млн дол. США – з метою обслуговування і погашення суверенних єврооблігацій", – зазначили у Нацбанку.

Як стало відомо, станом на початок жовтня обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду і Національного банку.

Нагадаємо, у вересні в МВФ заявили, що економіка України має унікальну можливість для бурхливого зростання.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
СБУ видворила з України "журналіста" НТВ Немишева
Наступний матеріал
Комітет ВР підтримав законопроект Порошенка про державний суверенітет на Донбасі – слово за Радою
Loading...