liga.net

Нардепи, з яких хочуть зняти недоторканність, прокоментували звинувачення у несплаті податків

  Народні депутати заперечують заяву Луценка щодо несплати податків

  Народні депутати Олександр Супруненко, В'ячеслав Константіновський і Нестор Шуфрич, з яких хочуть зняти недоторканність за несплату податків, стверджують, що дізналися про звинувачення їх у несплаті податків через ЗМІ. Про це йдеться на сторінці Олександра Супруненка у Facebook.

  "Дізнавшись зі ЗМІ про претензії з боку Генеральної прокуратури щодо моєї електронної декларації за 2015 рік та нібито несплати мною "міфічних" сум податків, змушений зазначити наступне...Я публічно заявляв раніше та наголошую ще раз: я готовий надати відповідні документи, які підтверджують отримані мною доходи, податки з котрих були сплачені в повному обсязі", – написав Супруненко.

  "За звітний період, за який ми зобов'язані відзвітувати і несемо відповідальність, мною було задекларовано трохи більше 40 млн грн доходу, і нам абсолютно незрозуміло, як з них можна нарахувати 40 млн грн несплачених податків", – зазначили у прес-службі Нестора Шуфрича.

  У свою чергу, Константіновський назвав інформацію генерального прокурора Юрія Луценка щодо нібито несплати податків "піаром".

  Нагадаємо, 15 лютого генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що у кожного з цих трьох депутатів встановлена несплата податків на суму відповідно 60, 50 і 40 млн гривень.

  Попередній матеріал
  "Активний громадянин": у зоні АТО запустять мобільний додаток, який повідомлятиме про обстріли
  Наступний матеріал
  У США стурбовані наближенням шпигунського корабля РФ до бази підводного флоту
  Loading...

  Данилюк: Депутати хочуть повернути податковий орган, що роками "кошмарив бізнес"

  У Мінекономрозвитку підготували проект спрощеної системи оподаткування

  Кабмін до кінця року створить Службу фінрозслідувань на заміну податкової міліції – Гройсман