Наглядову раду Приватбанку очолив банкір з Туреччини politeka.net

Наглядову раду "Приватбанку" очолив банкір з Туреччини

  У Мінфіні переконують, що Енгін Акчакоч – легендарний банкір, який свого часу допоміг Туреччині подолати фінансову кризу

  17 січня наглядова рада "Приватбанку" обрала своїм головою представника Міжнародного валютного фонду Енгіна Акчакочу. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк на своїй сторінці у Facebook.

  Данилюк наголосив, що наразі в найбільшому банку України впроваджується краще корпоративне управління. Адже раніше з трьох членів ради двоє були власниками банку і всієї групи "Приват", якій видавались кредити.

  "Раніше з трьох членів ради, двоє були власниками банку і всієї групи Приват, якій видавались кредити. Звичайно, коли в наглядовій раді не було незалежних членів та й ще і вона складалася з акціонерів банку, інтереси вкладників не були на першому місці", – зауважив міністр.

  "Впевнений, Енгін Акчакоча, якого обрано головою ради, чудово справиться з новими обов’язками. Енгін є легендарним банкіром, який свого часу допоміг Туреччині подолати фінансову кризу, а сьогодні допомагатиме відбудувати найбільший банк у державі", – резюмував Данилюк.

  Нагадаємо, раніше у "Приватбанку" назвали новий склад правління.

  Попередній матеріал
  Тимчук: На Донбасі виявлено російську ДРГ, що має розвідувати позиції навколо ДАП
  Наступний матеріал
  "Цинізм терористів": На Луганщині бойовики обстріляли опергрупу поліції
  Loading...

  Голова Мінфіну представив 7 членів наглядової ради "Приватбанку", серед них – регіональний директор ЄБРР

  У НБУ розкрили подробиці щодо облігацій "Приватбанку"

  Акціонери "Приватбанку" під тиском НБУ передали у власність державі "Буковель" і літаки МАУ – Гонтарева