5.ua

"Нафтогаз" оприлюднив список боржників

  НАК "Нафтогаз України" опублікувала дані по заборгованості підприємств за спожитий природний газ.

  Станом на 22 квітня 2014 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ (виробляють теплову енергію для забезпечення опалення та підігріву води для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів), ТЕЦ (здійснюють виробництво тепло- та електроенергії для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає 22,4 млрд. грн. Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії становить 92% цієї суми, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії — 7%, борг прямих промислових споживачів — близько 1%.

  Сумарна прострочена заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, спожитий для виробництва теплової енергії складає 20,7 млрд. грн., з них за 2014 р. — 5,5 млрд. грн.

  Найбільша сумарна прострочена заборгованість за спожитий газ в цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ м. Києва (3,8 млрд. грн.), Донецької (3,3 млрд. грн.), Дніпропетровської (2,8 млрд. грн.), Харківської (1,9 млрд. грн.), Одеської (0,9 млрд. грн.), Луганської (0,9 млрд. грн.) областей.

  Найбільша прострочена заборгованість за спожитий природний газ за 2014 р. в цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ м. Києва (1,2 млрд. грн.), Дніпропетровської (0,8 млрд. грн.), Донецької (0,8 млрд. грн.), Харківської (0,4 млрд. грн.), Луганської (0,3 млрд. грн.), Одеської (0,3 млрд. грн.) областей.

  Середній рівень розрахунків по підприємствам ТКЕ в Україні за 2014 р. складає 33%. Найнижчі показники за рівнем розрахунків у підприємств м. Севастополь (9%), АР Крим (11%), Луганської (13%), Дніпропетровської (14%), Одеської (23%) областей та м. Києва (24%). Найвищий рівень розрахунків по цій категорії у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Закарпатської (100%), Львівської (68%), Херсонської (62%) та Хмельницької (60%) областей.

  Детальна інформація про компанії-боржники розміщена на сайті "Нафтогазу".

  Попередній матеріал
  Тимчасова слідча комісія завершила розслідування розгону Майдану
  Наступний матеріал
  Сепаратисти можуть спровокувати введення російських військ в Україну - МЗС