5.ua

Сепаратисти можуть спровокувати введення російських військ в Україну - МЗС

  Україна в черговий раз вимагає від Російської Федерації негайно відвести наступальні підрозділи Збройних Сил РФ від українсько-російського державного кордону. Такий крок відповідатиме зобов’язанням російської сторони практичними діями сприяти деескалації напруги в південно-східних областях України в дусі Женевського документа від 17 квітня.

  Про це йдеться у Заяві МЗС України щодо виведення військ Збройних Сил Російської Федерації.

  "Подальша концентрація російських військ на кордоні з Україною в умовах чинного рішення Ради Федерації РФ щодо використання Збройних сил РФ в Україні створює реальну загрозу для загострення ситуації на Сході України. Існує небезпека того, що озброєні угруповання проросійських сил в цій частині України зможуть використати фактор присутності російських військ поблизу кордону, щоб спровокувати їх введення на територію України." – зазначено в документі.

  "Україна виступає за мирне врегулювання ситуації в південно-східних регіонах нашої держави та рішуче налаштована на виконання Женевського документа, підтверджуючи це своїми практичними діями." – наголошують у МЗС

  У той же сам, за словами українських дипломатів, "присутність підрозділів Збройних сил України в східних областях нашої держави направлена виключно на захист громадян, незалежно від їхньої національності. Більше того, їх приведення у бойову готовність є закономірною реакцією на погрози застосування сили та агресії проти територіальної цілісності нашої держави, які останнім часом лунають від офіційних представників Російської Федерації."

  Попередній матеріал
  "Нафтогаз" оприлюднив список боржників
  Наступний матеріал
  Вертоліт Збройних сил України обстріляли біля Краматорська
  Теги:
  Loading...