5.ua

На Вінниччині учасники АТО отримали 221 земельну ділянку

  У Вінницькій області учасники антитерористичної операції отримали у власність 221 земельну ділянку загальною площею 39,54 гектара. Про це повідомили у прес-службі Держземагентства 7 жовтня.


  Головне управління Держземагентства в області ухвалило 221 наказ про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних наділів.

  Зокрема, 211 наділів для ведення індивідуального садівництва на території Вінницького району площею 21,24 га; 6 – для ведення особистого селянського господарства на території Шаргородського, Хмільницького, Томашпільського районів площею по 2 га та на території Вінницького району – 0,30 га; 4 членам родин загиблих під час військових дій – для ведення особистого селянського господарства площею по 2 га на території Могилів-Подільського і Томашпільського районів.

  "Усього із клопотанням про відведення земельного наділу до Головного управління Держземагентства звернувся 301 учасник АТО. Клопотання про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції землевпорядники розглядають оперативно, у позачерговому порядку", - підкреслено у повідомленні відомства.
  Попередній матеріал
  СБУ затримала терористів-коригувальників артилерійського вогню
  Наступний матеріал
  Українці вибороли 112 ліцензій на перші в історії Європейські ігри
  Теги:
  Loading...