5.ua

СБУ затримала терористів-коригувальників артилерійського вогню

  СБУ затримала двох шпигунів-терористів. Чоловіки збирали розвіддані неподалік селищ Степове, Березове, Оленівка, Тарамчук та міста Курахове на Донеччині.


  Обидва могли бути коригувальниками вогню, а також повідомляли про переміщення сил АТО.

  Один із затриманих, мешканець Донецької області 1988 року народження, з початку серпня 2014 року за завданням т. зв. "МГБ ДНР" здійснював розвідувальні поїздки в районі селищ Степове, Березове, Оленівка, Тарамчук та передавав терористам координати дислокації сил АТО, а також корегував вогонь артилерії по населених пунктах.

  Інший – теж мешканець Донеччини 1970 р.н. – був затриманий "на гарячому" 3 жовтня після передачі розвідінформації бойовикам. До 2002 року він був працівником МВС України, на даний час рахувався паламарем церкви. З кінця липня 2014 року він передавав до центру збору інформації "МГБ ДНР" дані про дислокацію та переміщення сил АТО в районі м. Курахово Донецької області. Задокументовано, що передана правопорушником інформація була використана для завдання ударів по позиціях і колонах сил АТО під час вторгнення 24 серпня ц.р. в Україну окупаційних підрозділів ЗС РФ.

  Попередній матеріал
  Болгарія відмовляється від російських бойових літаків
  Наступний матеріал
  На Вінниччині учасники АТО отримали 221 земельну ділянку
  Теги:
  Loading...