5.ua

На Тернопільщині вирішили збільшити площу лісів

  Лісистість Тернопільщини планують довести до оптимальних обсягів – 20% (із наявних зараз показчника 13,8 відсотка).

  Про це заявили на робочій нараді, яка відбулась 29 вересня під керівництвом Першого заступника Голови Тернопільської облдержадміністрації Івана  Крисака.

  Загалом, щоб виконати у повному обсязі Державну програму "Ліси України", в області потрібно посадити 75 тисяч гектарів нових лісів.

  За словами головного лісничого Тернопільської області, заступника начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігоря Гуменюка, для реалізації такої програми на Тернопільщині немає виділених земель.

  З метою вирішення даного питання Тернопільською ОДА було прийнято розпорядження "Про розвиток лісорозведення та збільшення лісистості області", яким вперше за багаторічну практику за сприяння обласного бюджету, будуть виділятися землі для заліснення. У 2014 році передбачається виділення більше 50 га земельних ділянок для заліснення.

  "Щоб засадити ці землі до 2016 року, потрібно розпочинати роботу якомога швидше, - зазначив Іван Крисак. – Тернопільські лісники вирощують достатньо садивного матеріалу для посадки нових лісів. Тому маємо визначитись із ділянками, які використаємо для заліснення. Це території непридатні для ведення сільського господарства, таких в області є достатньо. До прикладу, відповідна територія схилу є в селі Ангелівка Заліщицького району".

  Наразі завершують оформлення документації для впровадження програми заліснення в області. Також проводять відповідну роботу із замовниками.

  Попередній матеріал
  Жителі Слов'янська заблокували виконком міста
  Наступний матеріал
  Держкомтелерадіо просить ЗМІ не друкувати програми російських телеканалів
  Теги:
  Loading...