На ЛАЗі прибирають сміття замість будівництва автобусів

  Замість будівництва автобусів - прибирання. Працівників Львівського автобусного заводу пустили на робочі місця, але працівники побачили, що на підприємстві немає ані електрики ані опалення, ані запчастин. Лазівці впевнені, їх змушують ходити на роботу, щоб не допустити чергових акцій протесту.

  Перший за кілька місяців робочий день на  автобусному заводі спровокував чергову акцію протесту під стінами облдержадміністрації.  Працівники кажуть, замість роботи, керівництво наказало їм прибирати територію. Адміністрація попередила - за прогули каратиме звільненнями. А от хоч про часткове погашення зарплатної заборгованості - ані слова.

  Люди:
  - Що нам 500 гривень?! Нам треба, щоб віддали всю зарплату, повністю заборгованість!
  - Він нам казав - "ви у меня будете работать за сто гривень!". Ну, так і получається. 
  - Світла нема, матеріалу нема, не говоря про воду... В гардеробі - холодно, в цехах - мінусова температура... Сьогодні він каже - "замітайте". Що ми - уборщики?!

  Цього дня заводчан вдалося переконати повернутися на підприємство. Чиновник облдержадміністрації, який вийшов до протестувальників, мав розмову із власником підприємства. Той запевнив - завод розплатиться із працівниками, але поступово.

  Володимир Гарбуз, начальник управління промисловості Львівської ОДА: "Я вчора був на заводі, я позавчора був на заводі, постійно спілкуюся з людьми. То було обіцяно, що сьогодні він доплатить 400 тисяч за вчора і 700 тисяч буде виплачено сьогодні. Таким чином якийсь процент буде зменшено заборгованість".

  Лазівці припускають - підприємтво хочуть ліквідувати. Адже попередження про можливі звільнення отримав чи не кожен другий працівник.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Огризко: Зовнішня політика не зміниться з приходом нового голови МЗС
  Наступний матеріал
  Невинним у махінаціях визнали колишнього прем`єра Ізраїлю
  Теги:
  Loading...