"ПриватБанк"
"ПриватБанк" http://dnepr.info

На крісло глави "Приватбанку" претендують 230 кандидатів

У пошуках кандидатів працювали ринки Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Польщі, Болгарії, Естонії, Литви, Латвії, Великої Британії, Австрії, Канади

Хедхантери підготували список із 230 кандидатів на пост голови правління "Приватбанку", який став вакантним після звільнення Олександра Шлапака. Про це повідомив Алекс Дайрабеков, партнер компанії Amrop Executive Search Ukraine, яка перемогла у тендері на підбір топ-менеджменту для "Приватбанку", пише ЛігаБізнесІнформ.

"У випадку з "Приватбанком" сукупний список... вже досягнув 230 і продовжує рости. Ми отримали безпрецедентну підтримку від наших партнерів практично з усіх країн, які цікавлять нас: Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Польщі, Болгарії, Естонії, Литви, Латвії, Великої Британії, Австрії, Канади. Всі ці ринки попрацювали у пошуках кандидатів, що відповідають нашим 5 критеріям. Ми отримали десятки рекомендацій. У лонглисті зараз представлено професіоналів, що працюють у 27 країнах", – заявив Дайрабеков.

За словами Алекса Дайрабекова, кандидат на пост глави "Приватбанку" повинен відповідати таким критеріям: досвід роботи на відповідних посадах у банківській сфері у країнах Центральної й Східної Европи, бездоганна репутація та висока професійна етика, психоемоційна готовність прийняти настільки складний виклик з великими ризиками; вільне володіння англійською, українською і/або російською (критерій складно досяжний, але вкрай важливий у плані комунікації з операційною командою банку); готовність кілька років жити і працювати у регіональному центрі – Дніпрі.

"На фінішну межу ми виходимо з pre-shortlist з 5–7 кандидатів, який, разом з коротким аналізом відповідності за критеріями, представляємо замовникові – Наглядовій раді банку... На фінальне рішення ми жодним чином не впливаємо – вибір переможця завжди у зоні компетенції клієнта", – зазначив партнер компанії Amrop Executive Search Ukraine.

Як повідомляв 5.UA, 26 червня голова правління ПАО КБ "Приватбанк" Олександр Шлапак подав у відставку.

У спальному районі столиці пограбували банк – фотогалерея

Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку

Попередній матеріал
США консультуватимуться з ЄС щодо кожного випадку санкцій проти Росії
Наступний матеріал
На Донеччині судитимуть в.о. ректора приватного вишу, який привласнив собі понад 3,2 млн грн
Loading...

Через недостовірну інформацію про "Приватбанк" НБУ позбавив PwC права на аудит банків

У Фонді гарантування вкладів підрахували кількість "проблемних" банків

НБУ визнав неплатоспроможним ще один банк

Два українських банки об'єдналися

В Україні виявили новий небезпечний "банківський" вірус BankBot

Генпрокуратура отримала доступ до документів "Приватбанку"