pixabay.com

Через недостовірну інформацію про "Приватбанк" НБУ позбавив PwC права на аудит банків

  Мова йде про "ПрайсвотерхаусКуперс" – український підрозділ PwC

  Національний банк України виключив компанію "ПрайсвотерхаусКуперс" (це український підрозділ міжнародної PwC) з реєстру фірм, що мають право на проведення аудиторських перевірок банків.

  Відповідно до прес-реліза на офіційному сайті НБУ, таке рішення 20 липня ухвалило правління Нацбанку за зверненням Комітету з питань аудиту банків України.

  "Підставою для прийняття такого рішення стало підтвердження ТОВ"ПрайсвотерхаусКуперс (аудит)" недостовірної інформації про фінансово-господарську діяльність "Приватбанку", – пояснили у держрегуляторі.

  В Національному банку наголосили, що висновки компанії не відображали реальних ризиків роботи "Приватбанку" – вони стали причиною визнання банку неплатоспроможним, його націоналізації та істотних витрат України на докапіталізацію.

  Протягом 2015-2016 років через порушення у процедурі проведення аудиту банків Нацбанк заборонив проводити такі аудиторські перевірки дев'яти компаніям.

  PwC (PricewaterhouseCoopers) – міжнародна мережа компаній, що пропонує послуги у сфері консалтингу та аудиту, існує більш ніж 160 років та входить до "великої четвірки" аудиторських компаній

  Попередній матеріал
  В НАТО бояться "троянського коня": після "Заходу-2017" РФ може залишити армію в Білорусі
  Наступний матеріал
  РФ стала лідером у кількості запитів на видалення інформації з Google
  Loading...