5.ua

На Херсонщині землевпорядники забезпечують військових земельними ділянками

  На сьогодні органи місцевого самоврядування Херсонщини отримали 75 заяв від військовослужбовців, які приймають участь у проведенні АТО на південному сході України, про передачу у власність земельних ділянок та ще 27 клопотань отримали спеціалісти Головного управління . Про це повідомили у Держземагентстві україни 4 липня.

  "Наразі фахівці органів земельних ресурсів прийняли рішення про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок 10 громадянам на загальну площу 10 гектарів", – зазначив виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держземагентства у Херсонській області Вадим Дробот у ході наради з керівним складом військових частин, які дислокуються на території області.

  Повідомляється, що під час наради землевпорядники надали військовослужбовцям чіткі роз’яснення щодо порядку підготовки документів для подальшого оформлення права власності на земельні ділянки, гранично допустимих розмірів наділів та видів цільового використання ділянок (ведення особистого селянського господарства, житлове будівництво та садівництво).
  Крім того, військовослужбовці отримали зразки відповідних заяв, довіреностей та перелік земельних ділянок, передбачених для передачі у власність.
  Попередній матеріал
  Кабмін оприлюднить план гуманітарного коридору до 7 липня
  Наступний матеріал
  У Києві викрито конвертаційний центр з оборотом 150 млн. гривень
  Loading...