кредит МВФ
кредит МВФ zn.ua

МВФ покращив прогноз рівня інфляції в Україні

  У Фонді відзначили, що ключовим досягненням України є перелом тенденції від занепаду економіки до її зростання

  Міжнародний валютний фонд підтвердив прогноз зростання економіки України за підсумками 2016 року на рівні 1,5%, проте поліпшив прогноз інфляції з 15,1% до 13%, повідомляє УНІАН, посилаючись на звіт Фонду.

  "Реальний ВВП країни зросте за підсумками року на 1,5%. Економічна активність буде супроводжуватися послабленням фінансового тиску, зростанням внутрішнього попиту, а також впевненістю інвесторів і зростанням доходів", – пояснюється у звіті.

  Проте МВФ наголошує: "Разом з тим, вплив зовнішніх факторів буде достатнім для того, щоб похитнути тенденцію до зростання, і тому країна багато в чому буде залежати від глибини внутрішнього попиту". За розрахунками Фонду, інфляція складе близько 13% до кінця 2016 року – головною причиною стане зростання тарифів.

  У Фонді відзначають, що перелом тенденції від занепаду економіки до її зростання – це ключове досягнення України. "У цьому зв'язку необхідно продовжити подальше зміцнення системи державних фінансів, оздоровлення банківської системи, провести пенсійну реформу, удосконалити податкове адміністрування, поліпшити діловий клімат. Політична повістка дня амбітна, але її необхідно виконати вчасно", – мовиться у тексті.

  Як повідомляв 5.ua, міністр фінансів Олександр Данилюк розповів, коли опублікують меморандум про співробітництво між Україною та МВФ.

  Попередній матеріал
  У Києві невідомі здійснили зухвалий напад на поліцейського охорони – оголошено план "Перехоплення"
  Наступний матеріал
  Справа про розгін Майдану: суд вдруге задовольнив клопотання екс-беркутівців

  Стало відомо, яка валюта стане резервною в МВФ

  Данилюк розповів, коли опублікують меморандум про співробітництво між Україною та МВФ

  Президент розповів, коли в Україну прибуде місія МВФ

  Кабмін направив проект Держбюджету-2017 до МВФ

  У Transparency International пояснили, чому МВФ виділив Україні третій транш

  Нові вимоги МВФ – опубліковано меморандум про співпрацю з Україною