МТС планує підвищення тарифів мобільного зв'язку

  Гендиректор оператора мобільного зв'язку "МТС-Україна" Іван Злочевський не виключає підвищення тарифів на мобільний зв'язок у 2015-му році.

  Про це він сказав в інтерв'ю Hubs.

  "Жорстка конкуренція на ринку призвела до того, що в Україні - майже найдешевший мобільний зв'язок у світі. Нижче тарифи тільки в Зімбабве і Ботсвані. При цьому українці "вибалакують" в 2-3 рази більше хвилин", - заявив гендиректор.

  "Очевидно, що якщо оператори понесуть великі витрати на мережі 3G, послуги не будуть дешевими. Але швидкого інтернету за сьогоднішніми цінами точно не буде. Треба бути реалістами. Для порівняння, середній рахунок 3G в Європі коливається між 30 і 50 євро. При цьому витрати на обладнання у нас і європейських операторів однакові", - додав він.

  Злочевський також зазначив, що виручка в галузі (в гривні - Ред.) падає разом з гривнею.

  "Вартість обладнання в національній валюті і витрати на техпідтримку зростають, дорожчають комунальні послуги, електрика, оренда тощо, цього року держава збільшила ліцензійний збір за радіочастоти в два рази", - сказав гендиректор МТС-Україна.

  "Рано чи пізно, операторам доведеться врахувати все це в тарифах. Інакше ніде буде брати гроші для утримання інфраструктури. Тут же як з дорогами: якщо їх не підтримувати в нормальному стані, настане момент, коли по них неможливо буде їздити", - підсумував Злочевський.

  Попередній матеріал
  У Києві почнуться вимушені канікули для школярів лише при 20-градусному морозі - КМДА
  Наступний матеріал
  Суд вирішує, чи залишати університету Поплавського ліцензію

  За рік мобільний зв’язок буде на всіх станціях столичної "підземки" - КМДА

  Окупанти в Криму планують створити власний мобільний зв'язок

  МТС-Україна не буде працювати на території окупованого Криму

  Представник МТС розповів, яким чином спецслужби прослуховують абонентів