Метінвест

ММК ім. Ілліча інвестує $150 млн у нове екологічне обладнання

  Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча Групи Метінвест почав реалізацію масштабного проекту з технічного переозброєння - будівництво машини безперервного лиття заготовки (МБЛЗ) №4

  Загальні інвестиції у проект перевищать $150 млн, повідомляється в прес-релізі компанії Метінвест.

  Нова двохструмкова машина буде виробляти 2,5 млн тонн на рік литих слябів преміум-сегменту для подальшої прокатки на стані "1700". Перехід у преміум-сегмент стане можливим завдяки застосуванню інноваційних технологічних рішень, впровадження третього рівня системи автоматизованого управління технологічним процесом, а також нової для ММК ім. Ілліча технології позапічної обробки на установці піч-ківш.

  За словами генерального директора Групи Метінвест Юрія Риженкова, одна з причин, через яку компанія взялася за новий проект – конкуренція на світових ринках сталі.

  "Не дивлячись на те, що останні два роки Група Метінвест працює в умовах бойових дій і важкої економічної кризи, ми продовжуємо виконання інвестиційної програми. В умовах, коли конкуренція на ринку металу зростає, ми не можемо дозволити собі відмовитися від проектів розвитку. Модернізуємо виробництво, збільшуємо його ефективність, підвищуємо екологічність. Тільки так ми можемо утримувати свої позиції на світових ринках", – заявив директор Групи Метінвест.

  Реалізація проекту також покращить екологічну обстановку в місті.

  "Після запуску нового обладнання планується вивести з експлуатації ділянку розливання сталі в злитки і закрити обтискове відділення. Зміст пилу в димових газах МБЛЗ після очищення складе не більше 12 мг/куб. м, при українській нормі до 50 мг/куб. м і європейської - до 30 мг/куб. м. Всі співробітники закритих цехів будуть працевлаштовані на об'єктах нового комплексу або в інших підрозділах комбінату", – повідомляє Метінвест.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Статус української мови як єдиної державної буде наповнюватися реальним змістом
  Наступний матеріал
  Холодницький: Хто винен у втечі судді Чауса
  Теги: