Мінпромполітики: "Криворіжсталь" забирати не будуть

  Продану під час попереднього прем`єрства Тимошенко "Криворіжсталь" забирати в індійських власників не будуть.
  Як запевнив сьогодні у Дніпропетровську міністр промислової політики Володимир Новицький, власники підприємства виконують усі умови договору купівлі-продажу.

  Раніше Фонд держмайна неодноразово звинувачував "Міталл Стіл" у невиконанні зобов`язань з вирішення екологічних та соціальних проблем. Керівник відомства Валентина Семенюк-Самсоненко наполягала на розірванні договору купівлі-продажу "Криворіжсталі". Це підприємство є найбільшим виробником металопродукції в Україні.

  Володимир Новицький, Міністр промислової політики України: "Офіційних документів немає, відносно того, як оцінюємо роботу нових власників, я вважаю, що працюють позитивно, і по вирішенню економічних проблем, і по вирішенню екологічних , і соціальних проблем".

  Юрій Бобченко, голова профспілкового комітету «Арселор Міттал Кривий Ріг»: "Я думаю, что это ну может быть политические интриги в отношении существующего Кабинета Министров, может эти отношения с госпожой Тимошенко и это не в коем случае не должно влиять наш комбинат и на трудовой коллектив. Я бы не хотел, чтобы комбинат Криворожсталь был пъедесталом выборной кампании на сегодняшний день".
  Попередній матеріал
  Індекс ПФТС продовжує падіння - за 2 дні на 10%
  Наступний матеріал
  У Києві можливо ймовірно подорожчає проїзд у метро
  Теги:
  Loading...