Міністр фінансів 5 канал

Міністр фінансів: Україна має нереальний бюджет-2016, треба скоротити витрати

  Серед пріоритетів – відновлення співпраці з МВФ та налагодження зовнішнього фінансування

  Кабінет міністрів України має скоротити витрати, щоб параметри бюджету в 2016 році повернутися до цілей, узгоджених із міжнародними кредиторами, сказав міністр фінансів України Олександр Данилюк, пише "Радіо Свобода" з посиланням на іноземні ЗМІ.

  "У нас був нереальний бюджет на 2016 рік. Є величезні бюджетні ризики, і я працюю кожен день, щоб зменшити їх", – сказав він. Втім, відмовився уточнити, які саме витрати підлягатимуть скороченню.

  "Відновити відносини з МВФ, відновити зовнішнє фінансування – це було для мене пріоритетом... Наступним пріоритетом є закласти фундамент для незворотних реформ на наступний рік. Це те, що забирає весь мій час", – додав Данилюк.

  Додамо, узгоджений із МВФ план передбачає, що дефіцит бюджету не перевищуватиме 3,7%. Водночас, за даними Міністерства фінансів, дефіцит бюджету України зріс до майже 50 млрд грн (1,9 млрд дол.) упродовж перших семи місяців 2016 року – порівняно з 2,3 млрд грн роком раніше.

  Нагадаємо, сьогодні, 12 вересня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що цього тижня уряд подасть у Раду проект бюджету на 2017 рік.

  Попередній матеріал
  Бойовики не пустили експертів ОБСЄ на полігон
  Наступний матеріал
  Журналіст із Лисичанська про оператора місцевого каналу, який одягнув футболку із символами армії РФ: "Реакції не було ніякої"

  Україна планує отримати $1 млрд під гарантії США до кінця вересня – Мінфін

  Мінфін: Україна близька до отримання чергового траншу від МВФ

  Мінфін хоче підвищити ціни на алкоголь

  Із 2017 року Мінфін збирається нараховувати стипендії для студентів по-новому