Тарас Кутовий 5 канал

Міністр агрополітики розповів, як буде продаватись "Укрспирт"

Урядовий комітет з питань особливостей приватизації підприємств спиртової галузі був пройдений цього місяця

Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий у програмі "В кабінетах" на "5 каналі" розповів, чому приватизація державних сільгосппідприємств є провідною ідеєю відомства.

"Збитки державних підприємств просто колосальні – це десятки мільярдів гривень. І коли говорять, що не час приватизувати, от є якісь складні умови – послухайте, всю історію Незалежності не було війни, були складні умови. Мені здається, що всі складні умови виникають від того, що хтось дуже хоче керувати державними підприємствами, які насправді можуть бути дуже ефективними, часто вони і є ефективними, але фінансово – для окремих осіб. Фінансовий результат в державі не з'являється", – поскаржився Кутовий.

Він наголосив: "Є великі підприємства, для яких це (приватизація – 5.ua) вкрай необхідно. Одним з таких підприємств є державне підприємство "Укрспирт" і концерн "Укрспирт". Ми, на радість міністерству, я думаю, що на перспективну радість громадян України, пройшли вже урядовий комітет. Одна з двох існуючих у світі монополій – це у нас і в Білорусі".

На запитання, якому ж олігарху відійде "Укрспирт", Кутовий відповів, що ключовою є ідея демонополізації – усі заводи будуть продаватися як окремі підприємства, але всі будуть продаватися одночасно. "Я хочу щоб ті, хто реально є споживачі, горілчані компанії, стали власниками, вони будуть у свою чергу вболівати і за власний імідж, і за власні торгові марки".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Міністр агрополітики розповів, чому земля має бути в довготривалій оренді – інтерв'ю

Нагадаємо, Шевченківський райсуд Києва заарештував колишнього головного бухгалтера "Укрспирту".

Читайте також: "Чи куплять люди "Укрспирт?": Білоус прокоментував приватизацію ДП.

Попередній матеріал
Президент Європейської Ради заговорив українською
Наступний матеріал
Експерт: У сферах бізнесу, де проведена лібералізація, хабарів платити не будуть

Луценко повідомив про затримання екс-головного бухгалтера "Укрспирту"

Суд арештував колишнього головного бухгалтера "Укрспирту"

"Чи куплять люди "Укрспирт?": Білоус прокоментував приватизацію ДП

В "Укрспирті" виявлено зловживань на понад 1,4 млрд грн