Мінфін: Україна очікує третій транш МВФ у серпні

  Міністр наголосив, що курс гривні не зміниться

  Міністр фінансів Олександр Данилюк розраховує на те, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) прийме рішення про виділення Україні третього траншу в серпні. Про це він заявив журналістам у ході форуму "100 днів уряду: перші оцінки і подальші очікування", пише РБК-Україна.

  "Якщо воно (засідання) в липні не відбувається, а, схоже, що ми дійсно вже за графіком просто не встигаємо в липні, значить, воно буде відразу після повернення керівництва фонду з відпустки", – сказав він.

  Міністр також вважає, що курс гривні не зміниться в разі, якщо Виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) не встигне розглянути "українське питання" до кінця липня.

  "Я не бачу ніяких передумов для того, щоб курс зараз якось реагував на це. У нас ситуація з резервами досить стабільна, вони ростуть, тому я не бачу жодних передумов для зміни курсу", – заявив Данилюк.

  Нагадаємо, раніше міністр заявив, що Міжнародний валютний фонд в липні розгляне питання надання Україні траншу. Посадовець також підкреслив – якщо керівництво МВФ і не розгляне питання в липні, воно все одно повернеться до нього в серпні. За словами міністра, МВФ і Київ вже погодили більшість позицій, залишилося лише вирішити технічні питання.

  Як інформував 5.ua, Олександр Данилюк заявив про фактичне завершення переговорів із Міжнародним валютним фондом. Відомо, що востаннє Україна одержувала транш від МВФ у серпні 2015 року. Після формування нового уряду в Україні у квітні Міжнародний валютний фонд заявив про готовність співпрацювати з новим Кабінетом міністрів.

  Попередній матеріал
  ЦВК оголосила результати довиборів у Верховну Раду
  Наступний матеріал
  Правозахисники: на Донбасі цивільних незаконно утримують обидві сторони конфлікту

  Мінфін: МВФ може виділити Україні $3-4 млрд до кінця року

  Україна і МВФ фактично завершили переговори, залишилося затвердити тільки рішення про транш – Мінфін

  Президент телефоном обговорив з Лагард надання Україні наступного траншу МВФ

  Заступник глави МВФ: є ще низка питань, які фонд продовжує обговорювати з Кабміном