5.ua

Мінфін планує залишити військовий збір на 2015 рік

  Колегія Міністерства фінансів України розглянула показники проекту держбюджету-2015 й пропонує продовжити наступного року дію 1,5% "військового" збору на фонд оплати праці, а також дія інших законів, що забезпечують надходження до держбюджету в поточному році.

  Про це повідомила прес-служба відомства 26 серпня.

  "Було вирішено підготувати пропозиції про зміни до податкового законодавства, які сприятимуть додатковим надходженням до бюджету для забезпечення боєздатності країни й відновлення зруйнованої інфраструктури східних регіонів, зокрема за рахунок продовження терміну дії військового збору", - йдеться в повідомленні Мінфіну за підсумками колегії.

  Згідно з ним, міністр фінансів Олександр Шлапак заявив, що витрати 2015 року можна збільшити лише за статтями соціальних стандартів, військових потреб і на обслуговування боргу.

  Колегія також вирішила погоджувати показники проекту держбюджету-2015 з експертами Міжнародного валютного фонду (МВФ), а також провести консультації із всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування та сторонами соціального діалогу.

  Мінфін нагадує, що уряд відповідно до Бюджетного кодексу має внести проект держбюджету до Верховної Ради до 15 вересня.

  Як повідомлялося, Верховна Рада України тимчасово, від початку серпня й до кінця 2014 року ввела 1,5% збір з фонду оплати праці та збільшила ставки плати за надрокористування під час видобутку газу не для потреб населення до 55% і 28% (залежно від глибини видобутку). Парламент до кінця 2014 року також збільшив ставки плати за надрокористування під час видобутку нафти й газоконденсату до 45% і 21% (залежно від глибини видобутку).
  Попередній матеріал
  Сьогодні суд в Росії розгляне питання про долю льотчиці Савченко
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО виступає за розширення присутності Альянсу у Східній Європі
  Loading...