Фото із відкритих джерел

Мінфін може скасувати пенсійний збір при обміні валют

  Питання відміни збору обговорювалося під час підготовки меморандуму з МФВ

  У листопаді уряд може скасувати збір до Пенсійного фонду з операцій купівлі готівкової іноземної валюти. Про це у вівторок, 20 вересня, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі одного з каналів, передає УНІАН.

  Відповідаючи на запитання про те, чому в бюджеті передбачено надходження від пенсійного збору з купівлі валюти, тоді як скасування цього збору передбачено в меморандумі з Міжнародним валютним фондом, міністр зазначив, що останньої версії меморандуму з МВФ ще немає, оскільки він не оприлюднений Фондом, але при цьому підтвердив, що питання скасування пенсійного збору дійсно обговорювалося під час підготовки документа.

  При цьому Данилюк зазначив, що Мінфін проти скасування цього збору, бо це зменшить надходження до бюджету. "Але ми це підтримали, тому що розуміємо, що цей крок спрямований, щоб ліквідувати тіньові обороти. Тому ми це підтримали і десь, якщо не помиляюся, у листопаді маємо запровадити", - додав міністр.

  Він пояснив, що в поточному проекті бюджету цей збір передбачений, оскільки бюджет базується на чинній базі, проте ще є час, щоб відкоригувати проект. 

  Нагадаємо, Нацбанк виступив за скасування 2% пенсійного збору при купівлі валюти ще у травні.

  Попередній матеріал
  В "Артеку" окупанти розмістили військовий підрозділ РФ
  Наступний матеріал
  Компанія Коломойського має виплатити "Укрнафті" майже 650 млн грн – рішення суду

  Нацбанк хоче скасувати пенсійний збір для населення при купівлі валюти

  Нацбанк спрощує обмін валюти для населення

  Зміцнити гривню: Нацбанк виставить на валютний аукціон $30 млн

  Екс-заступник голови НБУ: Що спричинило девальвацію валюти в Україні