Кирило Шевченко
Кирило Шевченко Кирило Шевченко / Facebook

Мільйони зарплати, ділянка в Криму і депозит на £3: що в декларації нового голови НБУ

Читайте по-русски
Кирило Шевченко мільйонер – але живе в чужому помешканні та їздить на чужій автівці

Яхта, машини, квартири та земельна ділянка – в окупованому Криму. Новопризначений голова НБУ Кирило Шевченко перед голосуванням у Верховній Раді оприлюднив свою електронну декларацію за 2019 рік. Вона з'явилася на сайті НАЗК 16 липня об 11:00.

Так, новий голова Центробанку заробив за 2019 рік майже 30 млн грн, але живе він у чужому помешканні та їздить на чужій автівці. Зокрема, Шевченко вказав місцем реєстрації квартиру в Києві площею 72 кв. м. Там прописана і його дружина Юлія. Проте власником помешкання є Валентина Аліпова – очевидно, теща банкіра. В її ж квартирі, яка вчетверо більша (280 кв. м), подружжя і мешкає.

Крім цього, Шевченки вказали спільну власність – квартиру в столиці площею понад 300 "квадратів". А ще у подружжя є кілька ділянок, які теж записані на Аліпову. Дружина Шевченка має 1200 кв. м у кримській Феодосії.

Є у пари три елітні іномарки – Peugeout Partner 2016 року, Mercedes-Benz G 500 2012 року та Land Rover Range Rover 2013 року. А також моторна яхта Super Air Nautique G23 2013 року. Проте вони теж записані на інших людей.

Має подружжя Шевченків і кругленькі суми на рахунку – у гривнях і валюті. Цікаво, що у банкіра є депозит у 3 фунти стерлінгів (3£). А в дружини – кредит у майже 1 млн грн. На кінець 2019 року їй залишилося виплатити понад 133 тис. грн.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада призначила очільника "Укргазбанку" новим головою НБУ.

Попередній матеріал
Євросоюз закликав Росію визнати свою відповідальність за катастрофу МН17
Наступний матеріал
Викрадення бізнесмена в Києві: хто за цим стоїть і як його звільняли – сюжет
Loading...