5 канал

Матіос: Внаслідок російської агресії Україна зазнала збитків на понад трильйон гривень

До матеріальних втрат враховано не тільки збитки і втрати територій, які відбулися внаслідок захоплення ОРДО/ОРЛО, а й внаслідок анексії Криму

Збитки України від агресії з боку Росії складають понад трильйон гривень, не враховуючи територіальних втрат, а також вартості приватного майна, яке залишилося у цивільних осіб. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник Генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Матеріальні втрати ми обраховуємо не тільки за рахунок тих збитків і втрат територій, які відбулися внаслідок захоплення і створення ОРДО/ОРЛО, а й, в тому числі, внаслідок анексії Криму. Тільки за результатами процесуальних дій і експертних оцінок, і висновків фахівців, а також наданих всіма міністерствами, відомствами, в тому числі, комунальними та іншими державними підприємствами даних, які покладені в основу експертиз, збитки України тільки за цієї категорією власності складають понад трильйон гривень. Це не рахуючи територіальних втрат, а також вартості приватного майна, яке залишилося у цивільних осіб", - зазначив він.

Раніше головний військовий прокурор повідомив, що на окупованих територіях на Сході країни незаконно утримували понад 3 тис. українців.

Попередній матеріал
Волонтери: Бійці 54-ї бригади підбили ворожий танк, який атакував їхню позицію
Наступний матеріал
Початок кінця показового судилища: як зачитували вирок Надії Савченко
Теги:
Loading...