president.gov.ua

Литва має стати плацдармом для проникнення українського виробника на ринки ЄС – Порошенко

Президент України зазначив, що нині перше місце в товарообігу України займає Європейський Союз – більше 45%

Президент Петро Порошенко разом із Президентом Литви Далею Грібаускайте взяли участь у другому Українсько-литовському економічному форумі. Глава Української держави запросив литовський бізнес інвестувати в Україну, повідомляє прес-служба Президента

"Литва та Вільнюс стали дуже символічними для нашої європейської інтеграції і відіграли величезне значення в нашій новітній історії", – нагадав Порошенко про події листопада 2013 року, відзначивши особисту підтримку Грібаускайте.

Петро Порошенко зазначив, що за останні три роки в Україні було зроблено дуже багато, зокрема вдалося знизити рівень інфляції, який у 2014 році складав 45-65%; було відновлено зростання ВВП; стабілізовано курс гривні та покращено макроекономічну ситуацію. Крім того, було забезпечено енергетичну безпеку шляхом диверсифікації джерел енергопостачання та покращено показники "Нафтогазу", реформовано систему державних закупівель, розпочато дерегуляцію і децентралізацію, реформу податкової системи.

Президент зазначив, що нині проводиться важлива судова реформа, яка забезпечить можливість громадянам та інвесторам знаходити правду та справедливість в судах. Глава держави також нагадав, що в Україні була створена та запрацювала нова антикорупційна структура – система е-декларування.

president.gov.ua

Глава держави зазначив, що нині перше місце в товарообігу України займає ЄС – більше 45%. "Це ще мало. Литва може і має бути тим плацдармом проникнення на європейський ринок українського виробника. Ми добре розуміємо, знаємо можливості та традиції один одного, ми довіряємо один одному і маємо унікальну синергію розвитку нашого бізнесу", – наголосив Президент.

"Так як Президент Литви Даля Грібаускайте є "нашою Далею", так і кожен підприємець з Литви є наш. Ласкаво просимо до України", – резюмував Глава Української держави.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 12 грудня 2016 року, Президенти України й Литви підписали "дорожню карту" співпраці на 2017-2018 роки

Попередній матеріал
Міністр освіти розповіла, як навчатимуться діти з окупованих територій
Наступний матеріал
Інтерпол вирішить, чи оголошувати Онищенка у розшук у кінці січня - Нацполіція

Порошенко у Києві розпочав зустріч із президентом Литви Далею Грібаускайте

Президент Литви Даля Грибаускайте відвідає Україну у грудні

У центрі Києва за участю Грібаускайте відкрили Литовський сквер

Відкриття Литовського скверу – відео

Виступи Порошенка і Грібаускайте на українсько-литовському бізнес-форумі – відео

5 канал - трансляція наживо