Ложкін запросив в Націнвестраду одного із найбільших інвесторів у світі Джорджа Сороса

  Чиновник запевнив, що Сорос вже попередньо погодився на участь у раді

  Новий глава Національної інвестиційної ради Борис Ложкін запросив до ради низку відомих інвесторів, зокрема одного з найбільших у світі інвесторів, фінансиста Джорджа Сороса, головного виконавчого директора компанії Unilever Пола Полмана, а також керівництво азербайджанської компанії SOCAR. Про це Ложкін повідомив під час засідання Національної ради реформ, передає УНІАН.

  "Ми обговорювали з кількома іноземними інвесторами їх потенційну участь у цій раді. Попередньо погодилися на участь в інвестиційній раді Джордж Сорос, Пол Полман – головний виконавчий директор Unilever і голова всесвітньої ради підприємців і сталого розвитку, керівництво SOCAR – найбільшої державної компанії Азербайджану", – повідомив Ложкін.

  Він  також зазначив, що що на даний момент ведуться переговори з багатьма відомими іноземними інвесторами, які в майбутньому можуть увійти до складу ради. Чиновник переконаний, що активізація роботи Національної інвестиційної ради, залучення інвестицій і створення нормального бізнес-клімату в Україні сприятимуть зростанню національної економіки.

  Нагадаємо, 29 серпня Президент Петро Порошенко звільнив главу своєї адміністрації Бориса Ложкіна і призначив на його місце колишнього голову Харківської ОДА Ігоря Райніна. Сам же Ложкін зайняв пост глави Національної інвестиційної ради.

  Попередній матеріал
  Масштабний теракт в Ємені: кількість жертв зросла до 54
  Наступний матеріал
  Гройсман: Корупція і популізм - те, що може нас знищити

  Ложкін: Що стало причиною відставки з поста глави Адміністрації Президента

  Щоб відчути зміни, ВВП України повинен зростати мінімум по 6% на рік – Ложкін

  Ложкін: За роки незалежності в Україну надійшло понад $43 млрд інвестицій

  Ложкін прокоментував ротації у президентській команді

  Ложкін назвав головні завдання Кабміну на найближчі 100 днів

  Порошенко поклав на Ложкіна функцію координування реформ