pixabay.com

Крадіжок на десятки мільйонів та 60-річне обладнання: що виявив аудит Держводагентства

  Перевірка виявила, що взагалі не працює більша частина насосних станцій для зрошування земель

  Державна аудиторська служба під час перевірки в системі Державного агентства водних ресурсів виявила крадіжок майна та невідшкодованих втрат на 94 млн грн. Порушення були зафіксовані під час перевірки виконання бюджетних програм агентства протягом 2015-2017 років та трьох місяців 2018-го, передає "Укрінформ".

  "За обліковими даними агентства на початок 2015 року вартість невідшкодованих нестач і втрат матеріальних цінностей складає 76,1 млн грн, тоді як на кінець 2017 року вартість таких втрат склала 94 млн гривень. Тобто за період дослідження аудиту обсяг крадіжок майна збільшився на 17,9 млн гривень. З усієї вартості таких втрат на винних осіб віднесено лише 2,8 млн гривень", – цитує агенція звіті аудиторів.

  Серед інших "цікавих знахідок" – перевірка виявила, що в системі Держводагентства не працює більша частина (!) насосних станцій для зрошування земель – 597 з 1 тис.170. Деякі зі станцій не експлуатуються через проблеми із трубопроводами – їх протяжність в окремих управліннях водного господарства внаслідок крадіжок скоротилася майже на половину.

  Попередній матеріал
  Бабченко розкрив раніше засекречені дані про замах на нього – що ще готував Кремль для України
  Наступний матеріал
  За незалежність Каталонії: активісти заблокували автомагістралі та залізничні колії