Володимир Гройсман
Володимир Гройсман grushevskogo5.com

Кожен українець своїми втратами заплатить за блокаду ОРДЛО – Гройсман розповів, скільки саме

  Щомісяця українська економіка втрачає через блокаду Донбасу 2-4 мільярди гривень

  Енергетична блокада несе загрози для вітчизняної металургії, підриває національну економіку та можливості до виконання соціальних програм, підтримки національної безпеки. Таким чином, кожен українець своїми втратами заплатить за цю блокаду. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час поїздки до Вінниці, передає прес-служба уряду.

  "Блокада відбувається виключно, на мій погляд, в інтересах Російської Федерації", – зауважив прем'єр.

  Гройсман також наголосив: "Сьогодні 2-4 мільярди гривень щомісяця ми втрачаємо. Це сьогодні та ціна втрат (від енергетичної блокади)".

  Як відзначив голова уряду, у 2016 році Україні вдалося домогтися підйому національної економіки до 2,2%, у 4-му кварталі ВВП країни збільшився на 4,7%. "У мене таке враження, що як тільки Україна починає піднімати голову, економічно ставати з колін, хтось має "дати зверху", щоб нам було дуже важко. Ця блокада значно негативно вплине на економіку. Це може призвести до падіння ВВП", – зазначив Гройсман.

  Прем'єр також пояснив, що підприємства, які виробляли вугілля і компоненти потрібні для металургії, працювали на непідконтрольних територіях, але усі вони були зареєстровані в Україні і платити податки в український бюджет.

  Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав організаторів блокади Донбасу спільно боротися з контрабандою на лінії розмежування.

  Попередній матеріал
  Перепади температур та зливові дощі: синоптики спрогнозували погоду в Україні до літа
  Наступний матеріал
  Викрито підрозділи ЗС РФ, які воювали на Донбасі у 2014-2015 роках – інфографіка
  Loading...

  "Блокаді – СТОП": у Краматорську мітингувальники вимагали припинити блокаду ОРДЛО

  Гройсман назвав суму збитків України від блокади ОРДЛО

  Переговори пройшли успішно: учасники блокади залізниці залишають Конотоп