Акція проти блокади в Краматорську
Акція проти блокади в Краматорську 5 канал

"Блокаді – СТОП": у Краматорську мітингувальники вимагали припинити блокаду ОРДЛО

Місцеві побоюються, що через брак вугілля антрацитової групи закриються підприємства, що "годують" цей регіон

На Донеччині тривають мітинги проти торговельної блокади Донбасу. Зокрема, акція проти блокування залізничного полотна Луганської та Донецької областей відбулась сьогодні, 6 березня, у Краматорську. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Як повідомляється, на центральну площу Краматорська вийшли кількадесят людей. Переважно, це були робітники великих підприємств Краматорська. Із собою вони несли плакати, які засвідчували їхні побоювання втратити робочі місця.

Місцеві також висловили прогнози про ймовірне закриття підприємств міста. Це вони пов'язують з так званою "економічною блокадою" Донбасу. "Якщо не буде електропостачання, як ми будемо жити? Без світла?" - питаються краматорчани.

Інші учасники акцій так коментують блокаду: "Люди, які це зробили, не подумали про інтереси цього краю. Вони прийшли, заблокували. Спершу людям треба донести, який сенс цих дій (блокади)". "Ця блокада тільки шкодить виробництву. Наше місто – промислове місто. Від цього всі дуже страждають", - запевняють у Краматорську.

На мітингу з активістами зустрілися представники влади, керівники підприємств, народні депутати. Вони говорили про можливі негативні наслідки блокади і вимагали припинити відповідні дії.

Зазначимо, що такі мітинги проти блокади ОРДЛО відбулись одразу в кількох містах Донецької області, зокрема й в Авдіївці, де зібралося з півтисячі людей. 

Як повідомлялося, 6 березня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав суму збитків України від блокади ОРДЛО.

Нагадаємо, 25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ–Лисичанськ–Попасна на ділянці Гірське–Золоте для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями. А 16 лютого активісти блокади торгівлі з окупованої частиною Донбасу встановили блокпост поблизу селища Золоте Луганської області. 

Попередній матеріал
Українці отримали $200 тис. на кулон, що трансформує голос у текст – відео
Наступний матеріал
Насіров не поїде із зали суду до СІЗО – Transparency International
Loading...

З'явилося відео відходження вилученого у блокадників ОРДЛО потягу в бік Попасної

На сьогодні неможливо повернутись до ситуації, яка була до блокади ОРДЛО – політолог

Блокада ОРДЛО: Що змушує українські підприємства "стукати в двері агресора"