металобрухт
металобрухт Depositphotos

Комітет ВР не бачить причин для скасування експортного мита на вивіз металобрухту

  Читайте по-русски
  Регламентному комітету не надали жодного конкретного прикладу порушень при голосування за збереження мита

  У постанові про необхідність скасування рішення Верховної Ради щодо збереження експортного мита на вивіз металобрухту з України – немає конкретних прикладів порушень при голосуванні, які нібито були допущені. Про це йдеться у висновку регламентного комітету, опублікованому на сайті ВР.

  "Комітет зазначив, що в пояснювальній записці до поданого проекту Постанови (реєстр. №9474-П1) не наведено жодного конкретного прикладу порушень Регламенту Верховної Ради України при розгляді і голосуванні цього законопроекту", – мовиться у документі.

  Йдеться про голосування за законопроект, який продовжить експортне мито на вивіз стратегічної сировини з України за кордон. Незважаючи на позитивний вплив законопроекту на економіку України і голосування Верховної Ради за продовження дії мита, в залі було зареєстровано постанову про скасування цього рішення.

  Відповідно до оцінок експертів, скасування мита призведе до втрати близько 30 тис. робочих місць в Україні, безконтрольного вивезення металобрухту в невизнане Придністров'я і Туреччину, як фактично і відбувалося до введення мита. Крім того, раніше низка вітчизняних заводів зупинялися через гострий дефіцит металобрухту.

  У документі також уточнюється, що в комітет надійшов лист від президента Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Каленкова О.Ф. і голови Федерації металургів Біленького С.Л., в якому автори просять комітет рекомендувати парламенту, за результатами розгляду, відхилити проект постанови про скасування голосування.

  Попередній матеріал
  Вимушені пити з річок: у Венесуелі почалися проблеми з питною водою
  Наступний матеріал
  Саакашвілі пообіцяв невдовзі повернутися в Україну – у ДПСУ відповіли
  Теги:
  Loading...