5 канал

Колишній міністр фінансів Польщі прокоментував підвищення мінімальної зарплати в Україні

Економіка розвивається за рахунок кращих умов для приватного бізнесу

Майже всі міжнародні експерти були здивовані рішенням про підвищення вдвічі мінімальної зарплати в Україні. Про це в ефірі "5 каналу" колишній міністр фінансів Польщі, колишній голова Національного банку Польщі (2001-2007),  нині співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович.

Він зауважив: "Не тільки я був здивований. Майже всі міжнародні експерти, тому що це було несподівано. Нам здавалося, що не було таких калькуляцій, але подивимося, які будуть результати".

"Я не зовсім згоден, що одним кроком можна підвищити рівень життя. Нікому таке не вдалося. Як вдається? Якщо економіка розвивається за рахунок кращих умов для приватного бізнесу. Це треба прискорити і є величезні резерви. Це можна було б зробити швидше і рівень життя теж піднімався би швидше", – наголосив Бальцерович.

Він також додав: "І позиція України в зовнішньому світі, в Європі, була б краще. Там би дивилися, що попри стількох проблем Україна просувається вперед… З довірою приходить політична підтримка і іноземні капіталовкладення".

Як повідомляв 5.ua, з 1 січня 2016 року мінімальна зарплата становить 3 тис. 200 грн, а прожитковий мінімум –1 тис. 544 грн.

Попередній матеріал
До влади в США прийшли прагматики, тому Україні треба відмовитись від іміджу головної проблеми Європи – політичний експерт
Наступний матеріал
ДТП у Хмельницькому: автівка виїхала на зустрічну смугу і зіткнулася з маршруткою
Теги:
Loading...

Гройсман про мінімалку: Ми дуже швидко пояснимо, як її платити

Розенко доручив моніторити, як платять мінімалку в 3200 грн

Насіров: У новому році треба рухатись до "мінімалки" у 5 тисяч гривень

Уникнути "зрівнялівки" від початку підвищення мінімалки неможливо – експерт

У Мінсоцполітики обіцяють не допустити "зрівнялівки" після підвищення мінімальної зарплати

5 канал - трансляція наживо