нафтогаз 5.ua

Коболєв: До початку опалювального сезону "Нафтогаз" планує накопичити 14,5 млрд куб. м газу

14,5 млрд куб. м газу у сховищах достатньо з певним запасом на кризові ситуації для того, щоб пройти наступний зимовий період

До початку опалювального сезону "Нафтогаз" планує накопичити в підземних сховищах 14,5 мільярдів кубічних метрів газу. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"Наразі обсяг газу в українських сховищах складає приблизно 10,3 мільярдів кубічних метрів газу. Закачка ведеться кожного дня, ми плануємо до кінця сезону закачки накопичити в сховищах 14,5 мільярдів кубічних метрів газу. За нашими розрахунками цього буде абсолютно достатньо з певним запасом на кризові ситуації для того, щоб пройти наступний зимовий період", – заявив він.

"Наразі закачка відбувається за кошти "Нафтогазу", з наступного місяця, з серпня, ми плануємо розпочати фінансування з кредиту ЄБРР. Сподіваємось, що у вересні нам стане доступний кредит Світового банку – це дуже дешеві і ефективні гроші, які ми використовуємо, щоб створити запаси улітку і повернути кошти взимку", – додав голова "Нафтогазу".

Раніше голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв повідомив, що обсяги транзиту газу наразі рекордно низькі.

Попередній матеріал
Вагітну дівчину, яка зникла у Києві кілька днів тому, знайшли
Наступний матеріал
Під Львовом загасили нову пожежу на скандальному Грибовицькому сміттєзвалищі
Теги:
Loading...

Україна розраховує на поновлення тристоронніх переговорів щодо відновлення поставок газу із Росії - Коболєв

Коболєв пояснив, чим обернеться підвищення вартості газу для промисловості - інтерв'ю

Коболєв прокоментував, чи зменшаться тарифи на газ

"Нафтогаз" заявив про готовність відновити переговори з "Газпромом"

Україна накопичила у сховищах понад 10 млрд кубів газу

5 канал - трансляція наживо