Наглядову раду Приватбанку очолив банкір з Туреччини politeka.net

Кабмін ухвалив рішення про докапіталізацію "Приватбанку" на майже 10 мільярдів

  Докапіталізація відбудеться шляхом випуску облігацій внутрішньої держпозики

  Кабінет міністрів України вирішив докапіталізувати "Приватбанк" майже на 10 мільярдів гривень шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Про це йдеться в постанові №89 Кабміну від 22 лютого, передає "Укрінформ".

  "Міністерству фінансів доручається здійснити випуск ОВДП у розмірі до 9,8 млрд грн з терміном обігу до 15 років з індексованої вартістю і процентною ставкою доходу на рівні 6% річних з подальшим внесенням їх від імені держави в оплату за акції додаткової емісії ПАТ комерційний банк “Приватбанк", – йдеться в документі.

  У повідомленні, що додається до постанови, вказується, що сума додаткової капіталізації є залишком суми, передбаченої для капіталізації банку, що була здійснена торік в повному обсязі.

  Крім того, у Кабміні нагадали, що капіталізація "Приватбанку" передбачалася на суму до 116,8 млрд грн, однак поповнення статутного капіталу банку торік відбулося на суму у 107 мільярдів гривень.

  "Збільшення статутного капіталу банку відбудеться шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики в обмін на акції банку", – додали у прес-службі КМУ.

  Як інформував 5.UA, 27 грудня торік НБУ надав "Приватбанку" ще 10 мільярдів рефінансування.

  Нагадаємо, "Приватбанк" перейшов у 100% власність держави. У Мінфіні та правлінні "Приватбанку" запевнили, що з грошима вкладників нічого не станеться.

  Попередній матеріал
  "Жодних грошей не отримував": Балицький прокоментував свій ініціативний законопроект щодо захисту російської мови
  Наступний матеріал
  "Символ цинізму нацистського режиму": у Дахау повернули ворота концтабору, в якому загинули 40 тис.осіб
  Loading...

  "Ми повинні переписати стратегію": Гонтарева розповіла, що буде з "Приватбанком"

  Наглядову раду "Приватбанку" очолив банкір з Туреччини

  НБУ надав "Приватбанку" ще 10 мільярдів рефінансування