nv.ua

Кабмін спрощує сплату податків для бізнесу: що зміниться

  Порівняно з відповідним періодом 2016 року сума надходжень від великих платників податків зросла на 27,6%

  Кабінет Міністрів схвалив законопроект про введення єдиного рахунку для платників податків. Рішення прийнято в ході засідання уряду в середу, 9 серпня 2017 року, повідомляє "НВ.Бізнес".

  Уряд вніс зміни до Податкового кодексу щодо введення єдиного рахунку для платників податків, єдиного соцвнеску і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

  Що зміниться для підприємців:

  • Передбачається, що це дозволить спростити сплату податків.
  • Має бути введено систему оплати єдиного соціального внеску, податків і зборів, передбачених Податковим кодексом, крім податку на додану вартість та акцизного податку з реалізації палива, через електронний кабінет платника податків.

  Нагадаємо, з початку року великими платниками податків сплачено до державного бюджету 152 млрд грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума надходжень зросла на 27,6% (або на 33,8 млрд грн). 

  Як повідомляв 5.UA, 19 липня 2017 року набули чинності зміни до закону, якими скасовується обов'язкове використання печатки у бізнесі.

  Попередній матеріал
  Балчун прокоментував свою відставку
  Наступний матеріал
  Чехія відкрила можливість постачання озброєння в Україну – посол
  Loading...