Касовий апарат
Касовий апарат Depositphotos

Кабмін скасував обов'язкові касові апарати для підприємців, які працюють у селах – подробиці

  Читайте по-русски
  Із 1 січня 2022 року має запрацювати вимога про касові апарати для тих, хто обрав спрощену систему оподаткування для свого бізнесу

  Кабінет Міністрів звільнив підприємців, що здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), тобто від касових апаратів. Відповідне рішення було ухвалене 23 грудня на засіданні уряду, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

  Зазначається, що рівень доходів підприємців у селах значно менший, ніж у містах, а в умовах карантинних обмежень він ще більше знизився.

  У Мінекономіки вважають, що витрати на придбання РРО стануть для підприємців на селі додатковим фінансовим навантаженням, що матиме негативні наслідки для бізнесу. Водночас використовувати програмні РРО, як альтернативу, не всі з них можуть через нерівномірне покриття швидкісним інтернетом або його відсутність у селах.

  Перша віцепрем'єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко заявила: "Тож уряд вирішив підтримати таких підприємців, щоб вони не закривали бізнес і не звільняли своїх працівників, та надати їм можливість не застосовувати у своїй діяльності РРО".

  Так, згідно з рішенням Кабміну, від обов'язкового застосування РРО звільняються суб'єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села товарами (крім підакцизних товарів), при умові не перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій (167 розмірів мінімальної заробітної плати).

  Як повідомляв 5.UA, відповідно до Податкового кодексу України з 1 січня 2022 року має запрацювати вимога про касові апарати для тих, хто обрав спрощену систему оподаткування для свого бізнесу.

  Нагадаємо, депутати провалили голосування за те, щоб відтермінувати обов'язкове застосування касових апаратів для ФОПів.

  Попередній матеріал
  В ОГПУ речниками у справі проти Порошенка виставили антимайданівців часів Януковича – "ЄС"
  Наступний матеріал
  У реанімації помер чоловік, який вистрибнув із вікна готелю під час пожежі на Вінниччині
  Loading...