'Укрзалізниця'
'Укрзалізниця' Facebook

Кабмін повернув "Укрзалізницю" до сфери управління Мінінфраструктури

  Читайте по-русски
  УЗ буде розділено на оператора інфраструктури, вантажного перевізника і пасажирського перевізника

  Кабінет Міністрів повернув "Укрзалізницю" до сфери управління Міністерства інфраструктури. Про це повідомив глава Мінінфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook.

  "Повернення блудного сина. Рішенням уряду "Укрзалізницю" повернули до сфери управління Міністерства інфраструктури. Дякую прем'єр-міністру Олексію Гончаруку за підтримку у подоланні наслідків дивних коаліційних домовленостей попереднього уряду. Реформа "Укрзалізниці", що мала початись ще 3 роки тому, нарешті відбудеться", – написав Криклій.

  Із його слів, УЗ буде розділено на оператора інфраструктури, вантажного перевізника і пасажирського перевізника, а сама компанія стане публічною (вийде на IPO).

  "Буде створено конкурентний ринок залізничних перевезень та забезпечено рівноправний доступ до залізничної інфраструктури. Для цього нам потрібен новий закон про залізничний транспорт, розраховуємо на підтримку парламенту в цьому питанні. Готуємо реформу системи тарифоутворення на послуги залізничних перевезень", – пообіцяв міністр.

  Очільник профільного міністерства також анонсував модернізацію залізничної інфраструктури та оновлення парку пасажирських вагонів і локомотивів.

  "Також для покращення якості надання пасажирських послуг плануємо передавати в концесію вокзали і впроваджувати системи управління якістю пасажирських перевезень відповідно до стандартів Європейського Союзу", – резюмував урядовець.

  Довідка. На початку 2017 року Кабінет Міністрів ухвалив постанову про передачу УЗ зі сфери управління Мінінфраструктури у безпосереднє підпорядкування уряду.

  Нагадаємо, Криклій заявив, що потяги до Москви поки не скасовуватимуть – вони принесли до бюджету 3 млрд грн.

  Попередній матеріал
  У Дніпрі обстріляли автомобіль – водій загинув
  Наступний матеріал
  Рада створила спеціальну комісію, яка опікуватиметься відновленням територіальної цілісності України – подробиці
  Loading...