Володимир Зеленський у Верховній Раді
Володимир Зеленський у Верховній Раді 5 канал / Час. Підсумки тижня

"Інвестиційні няні": Рада в першому читанні схвалила законопроєкт Зеленського

  Читайте по-русски
  За документ проголосували 244 народних обранці

  Народні депутати схвалили законопроєкт №3760 авторства Зеленського про підтримку українських та іноземних інвесторів – проєкт закону про "інвестиційних нянь". За документ у першому читанні проголосували 244 народних обранці, повідомляє "24 канал".

  Згідно із законопроєктом, підтримка українських та іноземних інвесторів передбачена, якщо сума інвестицій перевищує 30 млн євро. Також інвестори мають створити понад 150 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більше, ніж у регіоні. Термін реалізації інвестпроєкту не повинен перевищувати 5 років. Загальний обсяг підтримки від держави не має перевищувати 30% від суми інвестицій у проєкт.

  Інвестору, зокрема, надаються податкові пільги та спрощується надання права користування землею для реалізації проєкту зі сплатою оренди за спеціальними умовами. За державні гроші інвестпроєкт буде забезпечений автошляхами, лініями зв'язку, тепло-, газо-, водо- та електропостачанням, інженерними комунікаціями. І, власне, отримання "інвестиційної няні" - менеджера, який супроводжуватиме інвесторів від початку до закінчення проєкту.

  Довідка. Під час Світового економічного форуму в Давосі президент Зеленський заявив, що українська влада ініціює програму "Інвестиційна няня" (Investment nanny), щоб стимулювати закордонних інвесторів вкладати гроші в Україну. Згідно з цим проєктом, інвестор, вкладення якого становитимуть 30 і більше мільйонів доларів, отримає особистого менеджера. Повідомляється, що до пандемії COVID-19 в законопроєкті прописували суму в 100 млн. Та після кризи необхідну суму інвестицій знизили.

  Попередній матеріал
  Слідчий Корецький написав у НАБУ заяву на двох керівників ДБР
  Наступний матеріал
  Бойовики на Донбасі блокують проїзд місії ОБСЄ через пункти пропуску
  Loading...