АрселорМіттал Кривий Ріг
АрселорМіттал Кривий Ріг Depositphotos

Інвестняня відпочиває: в "АрселорМіттал" заявили про блокування усіх рахунків прокуратурою

Читайте по-русски
У компанії наголосили, що цивільні процеси проти виробництва нині не ведуться – тож підстав для блокування не було

Гірничо-металургійний комбінат ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" заявив, що від 4 січня кошти на всіх рахунках компанії були заблоковані Офісом генпрокурора через суд.

Про це мовиться в заяві пресслужби компанії.

"Офіс генерального прокурора України спільно із Шевченківським судом Києва заблокували кошти на рахунках "АрселорМіттал Кривий Ріг". Представники ОГПУ звернулися до українських банків з вимогою виконати ухвалені 30 листопада 2021 року судом рішення щодо накладення арештів на рахунки підприємства", – йдеться у повідомленні.

У компанії наголосили, що обурені цим рішенням. Розслідування стосується підходу до розрахунків рентних платежів.

В "АрселорМіттал" вказують, що 4 листопада минулого року Окружний адмінсуд став на їхній бік і відхилив цивільний позов, раніше порушений Державною податковою службою. Попри це, 17 листопада Офіс генпрокурора та СБУ порушили кримінальну справу проти одного з керівників виробництва.

"Компанія вважає ці звинувачення безпідставними та яскравим прикладом політичного тиску на найбільшого іноземного інвестора. Разом з тим ці надумані кримінальні звинувачення висуваються фізичній особі, а не компанії. В даний час цивільний процес проти "АрселорМіттал Кривий Ріг" не ведеться, отже, немає юридичних підстав для блокування рахунків компанії", – наголосили.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що компанію "АрселорМіттал" звинувачують в ухиленні від сплати податків на суму в 2 млрд грн.

Попередній матеріал
Президент Польщі повторно захворів на COVID-19
Наступний матеріал
Як обрізати троянди флорибунда на зиму – поради фахівців
Loading...