Верховна Рада
Верховна Рада 17tv.com.ua

Голова комітету ВР вимагає негайно опублікувати закон, присвячений захисту вітчизняного ринку брухту

  Дефіцит брухту на українських підприємствах у першій половині року склав не менше 300 тис. тонн, заявив Галасюк

  "Я ще раз звертаюся до Адміністрації Президента, я звертаюся до голови Верховної Ради пана Парубія щодо того, щоб негайно оприлюднити закон №3868 про безперебійне забезпечення сировиною металургійних підприємств", – заявив голова парламентського комітету з питань промисловості та підприємництва Верховної Ради України Віктор Галасюк, виступаючи в програмі "Події" на одному з українських телеканалів 25 серпня.

  Як відомо, закон про підвищення мита на вивіз металобрухту за кордон був повторно прийнятий Верховною Радою ще 12 липня після внесення змін, запропонованих Президентом. Вже 15 липня його підписав голова Верховної Ради і направив документ на підпис Петру Порошенку. Конституція відводить главі держави на підписання закону 15 днів, які вже давно минули. На думку комітету, очолюваного Віктором Галасюком, "є всі конституційні підстави для оприлюднення цього закону та набрання ним чинності".

  У першому півріччі 2016 українські металургійні комбінати відчували дефіцит брухту – не менше 300 тис. тонн. При цьому експортери брухту вивезли за кордон 233 тис. тонн. У попередньому році подібна ситуація призвела до перебоїв у роботі низки металургійних підприємств.

  Попередній матеріал
  До другої річниці Іловайської трагедії волонтери оприлюднили зворушливе документальне відео
  Наступний матеріал
  Вчений Інституту геофізики – про землетруси в Україні
  Теги:
  Loading...